O nás

 

PREČO AUTO-IMP?

 


Spoločnosť Auto - IMP s.r.o je na trhu už 20 rokov a zaoberá sa dovozom,

výkupom a predajom ojazdených automobilov, servisom a predajom náhradných dielov.

                                             

                                                                              

 

Na rozdiel od konkurencie sa nesnažíme zákazníkov upútať nízkou cenou ktorá je často dosiahnutá na základe skutočnosti, že predávajúci zatají kupujúcemu skutočný stav vozidla, hlavne najazdené kilometre a predloží kupujúcemu falošnú servisnú knižku. Od začiatku bolo našou snahou čo najväčšou mierou sa odlíšiť od predajcov, ktorých jediným cieľom je zbohatnúť za každú cenu a zbaviť sa akejkoľvek zodpovednosti za predávané vozidlá. Naša spoločnosť vozidlá vlastní a to znamená, že nesieme aj právnu zodpovednosť za to čo ponúkame. Všetky naše vozidlá starostlivo vyberáme, kontrolujeme, testujeme a preverujeme servisné histórie tak aby sme vám vedeli podať čo najpresnejšie informácie o kupovanom vozidle.

 

Kúpou vozidla sa u nás spolupráca so zákazníkom nekončí, práve naopak, len sa začína. Neponúkame vám len predaj, ale aj servis pre vaše vozidlo a to všetko pod jedou strechou. Pri kúpe vozidla dostávate 12-mesačnú záruku, garanciu stavu vozidla, pôvodu vozidla a najazdených kilometrov. Ďalej sa automaticky stávate exkluzívnym členom nášho autoservisu.

 

Členstvo zahŕňa :


 - Neobmedzenú zľavu pri nákupe náhradných dielov a ponúkaného sortimentu všetkých značiek, do výšky až 30 %

 

 - Zľavu na normohodinu do výšky až 40 % (podľa objemu prác)

 

 - Zľavu na všetky naše ponúkané služby: Auto-servis, Rýchlo-servis, Pneu-servis, Servis Klimatizácií, Auto-sklo, Auto-elektrikárske práce, Klampiarske práce a Ručné umývanie

 

 - Diagnostiku a zistenie závady bezplatne.

 

 - Pokračovanie v servisnej histórií (každé vozidlo je u nás evidované v systéme,evidujeme každý úkon vykonaný na vašom vozidle, pokračujeme vo vedení servisnej histórie, čo vám uľahčuje užívanie vozidla a vo veľkej miere pomôže pri budúcom predaji.)

 

 

Výkup a predaj vozidla v AUTO-IMP s.r.o. :

 

- Ponúkame predaj v hotovosti, či prostredníctvom našich finančných partnerov ,Volkswagen Finančné Služby, Home Credit, Quatrocar.

 

- V prípade že vlastníte ojazdené vozidlo, vykúpime ho a zvyšok kúpnej sumy môžete vyplatiť v hotovosti alebo prostredníctvom našich finančných partnerov.

 

Je však mnoho ďalších dôvodov prečo máme množstvo zákazníkov ktorý predávajú, kupujú a servisujú svoje vozidlá výhradne len prostredníctvom našej spoločnosti. Sme si vedomí že vzhľadom na to že nepreferujeme praktiky konkurencie nie sme schopný ponúknuť zázračné a v podstate nereálne ceny. Vieme však naším zákazníkom vyčarovať úsmev na tvári pozitívnym prístupom a širokou ponukou kvalitných služieb, ktoré vám z celkového hľadiska môžu ušetriť nie len veľa času a problémov ale aj nečakaných finančných nákladov.

 

 

Príďte sa práve preto presvedčiť o našich kvalitach osobne na našom

predajnom mieste v Banskej Bystrici a staňte sa aj vy členom AUTO - IMP group.