Pneuservis

 

 
V čase, keď na cestách jazdí čoraz viac vozidiel s oveľa vyššími konštrukčnými rýchlosťami, keď pribúdajú kilometre rýchlostných ciest a diaľníc, vystupuje do popredia kvalita a odbornosť servisu pneumatík. Keď sa zamyslíte nad tým, čo drží Vaše vozidlo na ceste, uvedomíte si, že sú to práve pneutmatiky.
Pre vodičov sú potrebné nielen informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj o informácie o nosnosti pneumatík, kategórii rýchlosti, prípadne aj iné dôležité informácie súvisiace s konkrétnym vozidlom a jeho používaní v cestnej premávke.
Práve u nás sa zákazníkovi dostáva nielen odbornosti z pohľadu kvality odvedenej práce, ale súčasne aj množstvo technických informácií o pneumatikách. AUTO-IMP SERVIS Vám poskytne kvalitný pneusevis, čo znamená rýchlu montáž, demontáž pneumatík aj ich vyváženie.

 
NAŠA PONUKA
hliníkové disky (oceľové alebo hliníkové)
pneumatiky (všetky druhy a značky)
montáž a demontáž kolies, činnosti ktoré sú vykonávané podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejších zariadeniach.
vyváženie kolies - zle vyvážené, alebo vôbec nevyvážené kolesá spôsobujú pri jazde s automobilom vibrácie. Tieto vibrácie spôsobujú ne komfortnosť jazdy, zaťažujú odpruženie automobilu a jeho rotujúce časti.Ukazovateľ zle vyvážených pneumatík je "trasenie" volantu pri istej rýchlosti.
štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča na dotiahnutie skrutiek kolesa
geometria (geometriu vykonávame subdodávatelsky pričom cena je rovnaká ako u konkurencií)
zľavy verným zákazníkom
       
Kým sa naši mechanici venujú Vášmu vozidlu, môžete sa pripojiť na internet cez WIFI a posedieť si v showroome pri kávičke alebo inom nápoji, môžete však zároveň aj pozerať na mechanikov pri práci cez panoramatické okno priamo v čakárni.


Snažíme sa, aby každý zákazník poznal výhody návštevy servisu AUTO-IMP SERVIS s.r.o. a využil našu širokú ponuku služieb.V kvalite a odbornosti je naša výhoda pred konkurenciou!
Čo by ste mali vedieť?
Oprava pneumatík - náhly únik vzduchu z pneumatiky býva väčšinou spojený s prierazom alebo prepichom pneumatiky. Ak k tejto nehode príde počas jazdy, je dôležité čo najskôr zastaviť a pneumatiku vymeniť. Dlhšou jazdou na pneumatike bez tlaku vzduchu dôjde k poškodeniu kordov nosnej vložky a pneumatika sa stáva neopraviteľnou. Ak zistíte, že únik tlaku pneumatiky nastal v pokoji, keď automobil stojí, potom tiež netreba váhať a poškodenú pneumatiku okamžite vymeniť.
Odborne prevedená oprava mechanického poškodenia pneumatiky Vám zvýši istotu a bezpečnosť pri jazde a zároveň Vám ušetrí peniaze za nákup novej pneumatiky , bez toho aby ste znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku. Opravy pneumatík vykonávajú odborne školení pracovníci. Taktiež používame značkové opravné materiály,
ktoré sú nielen veľmi kvalitné, ale i cenovo dostupné. Preto je oprava poškodenej pneumatiky v servisoch
 Štandardnou súčasťou služby je:

1. Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú vykonávané podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejších zariadeniach.

2. Odborne preškolení personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie liatinových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.
 
3. Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča na dotiahnutie skrutiek kolesa.
  
Opravujeme defekty bezdušových (tubeless) i dušových (tube type) pneumatík od invalidných vozíkov, cez osobné automobily, nákladné automobily až po kombajny a nadrozmerné nakladače.

Oprava pneumatiky nie je taká jednoduchá záležitosť, ako si niektorý myslia. Existujú predpisy a obmedzenia určujúce limity, pozície a počty prierazov, ktoré je možné opraviť. Preto nie je jednoduché určiť ktorá pneumatika sa ešte dá opraviť a ktorá už nie.

Existujú dva druhy opráv pneumatiky:  
1.    jednoduchšia (malé prierazy), časová náročnosť približne 20 minút  
2.     zložitá (väčšie a veľké prierazy), tu je už potrebná vulkanizácia a časová náročnosť stúpa na niekoľko hodín (väčšinou takéto opravy vykonávame do ďalšieho dňa, niekedy aj dlhšie)
Prezúvame všetky druhy a veľkosti pneumatík vrátane nízkych profilov a RunOnFlat. Od invalidných vozíkov, cez osobné automobily, nákladné automobily až po kombajny a nadrozmerné nakladače
 
Vyvažujeme kolesá osobných, 4x4, SUV a ľahkých nákladných automobilov. Oceľové i liatinové disky (aj bez stredovej diery).
 

oprava pneumatík a diskov - poskytujeme opravy poškodených pneumatík a duší. Odborne zrealizovaná oprava zvyšuje istotu a bezpečnosť pri Vašej jazde. V porovnaní s nákladmi na nákup nových zákazník ušetrí peniaze bez toho, aby sa znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.