Ponuka dielov

Ponuka vozidiel

+421 915 851 698

+421 917 581 331

AUTO - IMP s.r.o.
Zvolenská cesta 43
974 05 Banská Bystrica
IČO: 44 398 298
DIČ: SK2022680143

   

O nás

Spoločnosť AUTO - IMP s.r.o. je na trhu uz 20 rokov. Zaoberá sa dovozom, výkupom, predajom ojazdených vozidiel, servisom a predajom náhradných dielov.

 

 

20 rokov na trhu

 

 

VIAC AKO 20 ROKOV NA TRHU

 

 

Na rozdiel od konkurencie sa nesnažíme zákazníkov upútať nízkou cenou, ktorá je často dosiahnutá na základe skutočnosti, že predávajúci zatají kupujúcemu skutočný stav vozidla, hlavne najazdené kilometre a predloží kupujúcemu falošnú servisnú knižku. Od začiatku bolo našou snahou odlíšiť sa od predajcov, ktorých jediným cieľom je zbohatnúť a zbaviť sa akejkoľvek zodpovednosti za predávané vozidlá. Naša spoločnosť vozidlá vlastní, a to znamená, že nesieme aj právnu zodpovednosť za to, čo ponúkame. Všetky naše vozidlá starostlivo vyberáme, kontrolujeme, testujeme a preverujeme servisné histórie tak, aby sme vám vedeli podať tie najpresnejšie informácie o kupovanom vozidle.

 

 

Garancia kvality

 

 

GARANCIA KVALITY

 

 

Je viacero dôvodov, prečo máme množstvo zákazníkov, ktorí predávajú, kupujú a servisujú svoje vozidlá len prostredníctvom našej spoločnosti. Sme si vedomí, že vzhľadom na to že nepreferujeme praktiky konkurencie nie sme schopný ponúknuť zázračné a v podstate nereálne ceny. Vieme však naším zákazníkom vyčarovať úsmev na tvári pozitívnym prístupom a širokou ponukou kvalitných služieb, ktoré vám z celkového hľadiska môžu ušetriť nie len veľa času a problémov ale aj nečakaných finančných nákladov.

 

 

Spokojny zakaznik

 

 

SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

 

 

Nenašli ste čo ste hľadali?