Domov

Spoločnosť AUTO - IMP s.r.o.

Už viac ako 20 rokov na trhu

NAŠE VÝHODY

Garancia kvality

Na rozdiel od konkurencie sa nesnažíme zákazníkov upútať nízkou cenou, ktorá je často dosiahnutá na základe skutočnosti, že predávajúci zatají kupujúcemu skutočný stav vozidla, hlavne najazdené kilometre a predloží kupujúcemu falošnú servisnú knižku. Od začiatku bolo našou snahou odlíšiť sa od predajcov, ktorých jediným cieľom je zbohatnúť a zbaviť sa akejkoľvek zodpovednosti za predávané vozidlá.

Naša spoločnosť vozidlá vlastní, a to znamená, že nesieme aj právnu zodpovednosť za to, čo ponúkame. Všetky naše vozidlá starostlivo vyberáme, kontrolujeme, testujeme a preverujeme servisné histórie tak, aby sme vám vedeli podať tie najpresnejšie informácie o kupovanom vozidle.

NÁŠ CIEĽ

Spokojný zákazník

Je viacero dôvodov, prečo máme množstvo zákazníkov, ktorí predávajú, kupujú a servisujú svoje vozidlá len prostredníctvom našej spoločnosti. Sme si vedomí, že vzhľadom na to že nepreferujeme praktiky konkurencie nie sme schopný ponúknuť zázračné a v podstate nereálne ceny.

Vieme však naším zákazníkom vyčarovať úsmev na tvári pozitívnym prístupom a širokou ponukou kvalitných služieb, ktoré vám z celkového hľadiska môžu ušetriť nie len veľa času a problémov ale aj nečakaných finančných nákladov.

Vlastníte staršie vozidlo? Vymente ho za novšie

Vaše staré vozidlo vieme od vás odkúpiť ako protihodnotu. Pri financovaní môžete použiť staré vozidlo ako akontáciu.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Naši finanční partneri

Servis vozidlá

Nákup a servis vozidla „pod jednou strechou”.

12-mesačná záruka

Ku každému vozidlu od nás dostanete predĺženú záruku.

Bezpečný nákup

Garancia technického stavu a pôvodu vozidla.

Exkluzívne členstvo

Výhody členstva v našom servise. Viac info