Domov

Diagnostika

V súčasnej dobe sú automobily stále viac vybavované elektronickými riadiacimi jednotkami, ktoré majú na starosti nielen riadenie motora, ale aj celý rad ďalších funkcií. Elektronika nielen rozšírila schopnosti a funkcie automobilov, ale umožňuje tiež lepšie určiť prípadnú závadu. Väčšina riadiacich jednotiek v automobile je preto dnes vybavená pamäťou porúch, do ktorej sa ukladajú informácie o zistených závadach a poruchách. Je tak možné pomerne ľahko vyhodnotiť aj poruchy, ktoré sa objavujú len sporadicky a inak by sa veľmi ťažko určovali.

Pomocou diagnostického konektoru vo vozidle je následne možné sa k jednotlivým riadiacim jednotkám v aute pripojiť pomocou špeciálneho diagnostického prístroja. Toto vybavenie umožňuje prečítať informácie o prípadných poruchách, prevádzať rôzne nastavenia alebo čítať niektoré hodnoty, údaje z jednotlivých čidiel, a to i za chodu vozidla.

V našom servise Vám spravíme diagnostiku vozidla pri akejkoľvek oprave, a to buď prezretím celého motorového vozidla alebo pomocou diagnostického prístroja. Po prezretí vozidla Vám povieme, v akom stave opotrebenia sú jeho komponenty, a zároveň Vám odporučíme, ktoré diely je potrebné vymeniť.

Používame diagnostické zariadenie ktoré umožňuje rýchle naviazanie a spojenie s riadiacou jednotkou a prevedenia príslušného testu. Okrem možnosti čítania a vymazávania pamäti porúch, umožňuje sledovať hodnoty v reálnom čase, prevádzať test akčných členov, možnosť mazania servisných intervalov, pre-programovania riadiacej jednotky, aktivácia/deaktivácia airbagu, kódovanie kľúča imobilizéru atď.

Keď vo Vašom aute bliká žltá kontrolka na prístrojovke alebo rovnomerne svieti, znamená to, že nastala chyba v prevádzke vozidla. Neodkladajte návštevu servisu po rozsvietení kontrolky. Čím skôr sa na nás obrátite, tým vyššia je šanca vyriešiť Váš problém čo najpriaznivejšie a finančne najnenáročnejšie.

Vlastníte staršie vozidlo? Vymente ho za novšie

Vaše staré vozidlo vieme od vás odkúpiť ako protihodnotu. Pri financovaní môžete použiť staré vozidlo ako akontáciu.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Naše servisné služby

Autoservis
Zobraziť
Pneuservis
Zobraziť
Diagnostika
Zobraziť
Klimatizácie
Zobraziť
Autosklo
Zobraziť
Výmena oleja (ATP)
Zobraziť
Predaj dielov
Zobraziť
Klampiareň
Zobraziť
Auto-elektro práce
Zobraziť
Palivové čistenie
Zobraziť
Dekarbonizácia
Zobraziť
Autorizovaný servis
Zobraziť

Naši finanční partneri

Servis vozidlá

Nákup a servis vozidla „pod jednou strechou”.

12-mesačná záruka

Ku každému vozidlu od nás dostanete predĺženú záruku.

Bezpečný nákup

Garancia technického stavu a pôvodu vozidla.

Exkluzívne členstvo

Výhody členstva v našom servise. Viac info