Domov

Pneuservis

Pre vodičov sú potrebné nielen informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj informácie o nosnosti pneumatík, kategórií rýchlostí, prípadne aj iné dôležité informácie súvisiace s konkrétnym vozidlom a jeho používaní v cestnej premávke. Poskytneme kvalitný pneuservis.

Naša ponuka

HLINÍKOVÉ DISKY

(oceľové alebo hliníkové)

PNEUMATIKY

(všetky druhy a značky)

ZBER PNEUMATÍK

Zabezpečujeme bezplatný spätný zber odpadových pneumatík.

RÝCHLA MONTÁŽ / DEMONTÁŽ PNEUMATÍK

Podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejších zariadeniach.

VYVÁŽENIE PNEUMATÍK

Zle vyvážené alebo vôbec nevyvážené kolesá spôsobujú pri jazde s automobilom vibrácie. Tieto vibrácie spôsobujú nekomfortnosť jazdy, zaťažujú odpruženie automobilu a jeho rotujúce časti. Ukazovateľ zle vyvážených pneumatík je „trasenie“ volantu pri istej rýchlosti. Štandartom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča na dotiahnutie skrutiek kolesa. Vyvažujeme kolesá osobných, 4×4, SUV a ľahkých nákladných automobilov. Oceľové i liatinové disky (aj bez stredovej diery).

GEOMETRIA

Geometriu vykonávame subdodávateľsky, pričom cena je rovnaká ako u konkurencií.

OPRAVA DEFEKTOV

Opravujeme defekty bezdušových (tubeless) i dušových (tube type) pneumatík od invalidných vozíkov, cez osobné automobily, nákladné automobily až po kombajny a nadrozmerné nakladače.

OPRAVA PRERAZENÝCH PNEUMATÍK

Oprava pneumatiky nie je taká jednoduchá záležitosť, ako si niektorý myslia. Existujú predpisy a obmedzenia určujúce limity, pozície a počty prierazov, ktoré je možné opraviť. Preto nie je jednoduché určiť ktorá pneumatika sa ešte dá opraviť a ktorá už nie.

OPRAVY PNEUMATÍK A DISKOV

Poskytujeme opravy poškodených pneumatík a duší. Odborne zrealizovaná oprava zvyšuje istotu a bezpečnosť pri Vašej jazde. V porovnaní s nákladmi na nákup nových zákazník ušetrí peniaze bez toho, aby sa znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.

PREZÚVANIE PNEUMATÍK

Prezúvame všetky druhy a veľkosti pneumatík vrátane nízkych profilov a RunOnFlat. Od invalidných vozíkov, cez osobné automobily, nákladné automobily až po kombajny a nadrozmerné nakladače.

Štandardnou súčasťou služby je

Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú vykonávané podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejších zariadeniach.

Odborne preškolení personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie liatinových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.

Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča na dotiahnutie skrutiek kolesa.

Servis pri kávičke

Kým sa naši mechanici venujú Vášmu vozidlu, môžete sa pripojiť na internet cez WIFI a posedieť si v showroome pri kávičke alebo inom nápoji. Môžete však zároveň aj pozerať na mechanikov pri práci cez panoramatické okno priamo v čakárni.

Čo by ste mali vedieť?

Náhly únik vzduchu z pneumatiky býva väčšinou spojený s prierezom alebo prepichom pneumatiky. Ak k tejto nehode príde počas jazdy, je dôležité čo najskôr zastaviť a pneumatiku vymeniť. Dlhšou jazdou na pneumatike bez tlaku vzduchu dôjde k poškodeniu kordov nosnej vložky a pneumatika sa stáva neopraviteľnou. Ak zistíte, že únik tlaku pneumatiky nastal v pokoji, keď automobil stojí, potom tiež netreba váhať a poškodenú pneumatiku okamžite vymeniť.

Odborne prevedená oprava mechanického poškodenia pneumatiky Vám zvýši istotu a bezpečnosť pri jazde a zároveň Vám ušetrí peniaze za nákup novej pneumatiky, bez toho aby ste znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku. Opravy pneumatík vykonávajú odborne školení pracovníci. Taktiež používame značkové opravné materiály, ktoré sú nielen veľmi kvalitné, ale i cenovo dostupné.

Existujú dva druhy opráv pneumatiky:

  1. jednoduchšia (malé prierezy), časová náročnosť približne 20 minút
  2. zložitá (väčšie a veľké prierazy), tu je už potrebná vulkanizácia a časová náročnosť stúpa na niekoľko hodín (väčšinou takéto opravy vykonávame do ďalšieho dňa, niekedy aj dlhšie)

Vlastníte staršie vozidlo? Vymente ho za novšie

Vaše staré vozidlo vieme od vás odkúpiť ako protihodnotu. Pri financovaní môžete použiť staré vozidlo ako akontáciu.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Naše servisné služby

Autoservis
Zobraziť
Pneuservis
Zobraziť
Diagnostika
Zobraziť
Klimatizácie
Zobraziť
Autosklo
Zobraziť
Výmena oleja (ATP)
Zobraziť
Predaj dielov
Zobraziť
Klampiareň
Zobraziť
Auto-elektro práce
Zobraziť
Palivové čistenie
Zobraziť
Dekarbonizácia
Zobraziť
Autorizovaný servis
Zobraziť

Naši finanční partneri

Servis vozidlá

Nákup a servis vozidla „pod jednou strechou”.

12-mesačná záruka

Ku každému vozidlu od nás dostanete predĺženú záruku.

Bezpečný nákup

Garancia technického stavu a pôvodu vozidla.

Exkluzívne členstvo

Výhody členstva v našom servise. Viac info